Українські пісні для дітей

 

Українські пісні для дітейПісля отримання Україною незалежності діячі культури стикнулися із сумним фактом – в нашій країні зовсім не було українських пісень для дітей. Пострадянське покоління наспівувала пісні російською мовою, а співочою українською пісні створювалися в невеликій кількості. Дуже важко бути першовідкривачами в новій сфері діяльності, але керівництво нашої фірми почали активно працювати над створенням усіх умов для розвитку української пісні для дітей.

Не слід забувати, що виховання нового покоління неможливе без пісні. Пісня нас вчить бути добрими, справедливими, справжніми друзями. Дитячі пісні сповнені любові до мати, тата, веселі та повчальні. Текст українських пісень для дітей повинен бути зрозумілим та цікавим для дітей.

Основною темою сучасних  українських пісень для дітей виступають сімейні стосунки, щасливе дитинство, друзі, школа, домашні тварини. Наші діти, починаючи з першої миті свого життя, потребують спілкування. Батьки можуть спілкуватися з ними за допомогою співу. Наймолодших дітей спів допомагає в розвитку мови та пам’яті.

На студії звукозапису нашої фірми щорічно видаються нові збірки українських пісень для дітей у виконанні дорослих виконавців і юних співаків.  Підтримка юних талантів – один з пріоритетних напрямків в роботі нашої фірми. Щорічно в нашій студії записують фонограми та диски учасники дитячих співочих та музикальних конкурсів. Над створенням українських пісень для дітей працюють професіонали, справжні фанати своєї справи. Для написання цікавої та популярної української пісні для дітей необхідно розуміти психологію дитини, знаходити ключі до юних сердець. Все це зродить пісню популярною.

Українські народні пісні для ваших дітейНаші прагнення поступово здійснюються – в дитячих садках, школах та музичних закладах лунають пісні українською мовою. З великої сцени можна почути спів юних талантів, які виконують саме українські пісні для дітей. Для авторів та усіх небайдужих цей факт є радісним. На базі нашої студії записують свої власні українські пісні для дітей композитор та поет Ірина Тарнавська. З а сприяння фірми було видано декілька дисків – «Дитячі пісні Ірини Тарнавської», «Найдорожча», «Троянди для вчительки», «Пісні про школу». Тісно співпрацює із студією автор віршів та музики Юрій Воронюк. Диски з його піснями(«Кольорові сни», «Веселковий світ», «Янголята» тощо)  користуються особливим попитом.

Ми завжди раді новим авторам і виконавцям українських пісень для дітей. Наше керівництво підтримує найбільш сміливі проекти, які стосуються дитячої творчості. Девіз нашої фірми: «Діти – наше майбутнє!». Так зробимо його щасливим, веселим і безхмарним разом із піснями нашої фірми.


21.11.2017